Reklama
Reklama

W Poznaniu odbędzie się kolejny marsz przeciwników szczepień

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Odbędzie się w sobotę o 12.00.

Będzie to już piąta edycja Marszu o Wolność odbywająca się w naszym mieście. - Zjednoczone środowiska aktywistów, ekspertów, przedstawicieli różnych grup zawodowych, niezależnych dziennikarzy oraz przede wszystkim zwykłych ludzi, którzy swoimi codziennymi decyzjami pokazali gdzie jest granica, której nie pozwolą przekroczyć, osiągnęły wiele. Udało się zatrzymać trzy niebezpieczne projekty w sejmie, w tym dotyczący wymuszania szczepień za pomocą certyfikatów, zatrzymanie powszechnego podawania szczepionek przeciw COVID-19 małym dzieciom, wygrać w sądach w sprawie nielegalnie rozwiązanych zgromadzeń i wymuszanych maseczek oraz wpłynąć na świadome decyzje prawie połowy Polaków w kwestii szczepień - informują organizatorzy. - Minister Niedzielski zapowiada jednak powrót obostrzeń. My też wracamy na ulice manifestować wolność i brak zgody na niszczenie naszego życia przez ludzi wykonujących plany globalistów przekonanych, że należy zmniejszyć populację ludzi, zlikwidować gotówkę, własność prywatną i narzucić totalitarną kontrolę.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Marsz rozpocznie się w sobotę o 12.00 na rondzie Starołęka, skąd uczestnicy udadzą się na plac Andersa. Na 13.30 zaplanowano występy artystów na placu (m.in. Ivana Komarenko), a o godzinie 15.00 przy Ogrodowej 12 odbyć ma się konferencja z debatą, a której udział wezmą dr Katarzyna Bross Walderdorff z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psycholog Jolanta Toporowicz, Marcin Rola z telewizji wRealu24, Wojciech Sumliński, dr Mariusz Błochowiak z pozaparlamentarnej komisji śledczej Ordo Medicus, mecenas Anna Kubala, mecenas Arkadiusz Tetela oraz Adam Kania z poselskiej komisji śledczej Norymberga 2.0. Przez cały dzień trwać będzie natomiast wystawa dotycząca skutków szczepionek. - W otwartym studiu poszkodowani i rodziny ofiar będą mogły opowiedzieć o swojej tragedii, by podzielić się swoją historią z innymi.

W związku z marszem należy się spodziewać utrudnień w ruchu na rondzie Starołęka, a dalej rondzie Rataje, ul. Królowej Jadwigi i Półwiejskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
53.76 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro