Reklama
Reklama

Po skoku do wody doznał porażenia kończyn. Trafił do poznańskiego szpitala

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. PublicDomainPictures / pixabay.com
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. PublicDomainPictures / pixabay.com

W sobotę rano mężczyzna miał skoczyć do wody na terenie ośrodka wypoczynkowego w Jankowie Dolnym, koło Gniezna.

Jak podaje gniezno24.com - O zdarzeniu dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł już w weekend, ale dopiero dzisiaj udało się je potwierdzić. W sobotni poranek do jednego z poznańskich szpitali miał trafić młody mężczyzna, który uległ wypadkowi nad wodą.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Z informacji uzyskanych przez gnieźnieński portal wynika, że 23-latek postanowił skoczyć do wody z pomostu w miejscu, gdzie głębokość jest bardzo mała, około jeden metr.

Ten skok okazał się fatalny, ponieważ mężczyzna doznał porażenia ciała. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu przetransportował go do szpitala w Poznaniu. Tam przeszedł czterogodzinną operację neurochirurgiczną - poinformowało gniezno24.com dodając, że stan mężczyzny jest bardzo poważny, ponieważ oprócz porażenia kończyn dolnych, ma również niedowład kończyn górnych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro