Reklama
Reklama

Nocne zwiedzanie Palmiarni nagle musiało zostać przerwane

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. L.T.
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. L.T.

Osoby, które kupiły bilety, mogą liczyć na zwrot kosztów.

Wydarzenie po raz ostatni w wakacje odbyło się w nocy z piątku na sobotę. Tym razem nocne zwiedzanie kolekcji Palmiarni Poznańskiej połączone było z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight. Zaprezentowany pokaz tańca wzbogacony zostanie o grę świateł LED show, która przy dźwiękach natury uatrakcyjni sierpniową Noc w Palmiarni. Piękne i emocjonujące widowisko będzie z pewnością wyglądać magicznie wśród roślinności Palmiarni - zapowiadała Aleksandra Tomczyk z Palmiarni Poznańskiej.

Wydarzenie, jak zwykle cieszyło się sporym zainteresowaniem. Jak dowiadujemy się z komentarzy pod postem na portalu społecznościowym, niektórzy w kolejce przed wejściem czekali nawet dwie godziny. Niestety wydarzenie w trakcie musiało zostać przerwane. Powodem była poważna awaria.

Jest nam niezmiernie przykro, lecz z przyczyn technicznych (awaria elektryczna) dzisiejsze wydarzenie "Noc w Palmiarni" nie będzie kontynuowane. Prosimy o wyrozumiałość i najmocniej przepraszamy za wszelkie zaistniałe niedogodności -
poinformowali w trakcie wydarzenia, na portalu społecznościowym przedstawiciele Palmiarni. Osoby, które zakupiły bilety online prosimy o kontakt z platformą ToBilet poprzez złożenie reklamacji. Osoby, które zakupiły bilety w kasie prosimy o kontakt przez maila: [email protected] - dodali.

Niewykluczone, że wydarzenie zostanie powtórzone.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro