Reklama
Reklama

Wiadomo, kiedy ruszy sklep internetowy Biedronki

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Podano datę.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, sieć otwiera sklep online. W czwartek poinformowano, że zakupy będzie w nim można zrobić od najbliższego poniedziałku, 22 sierpnia. Otwierając sklep internetowy sieć idzie w ślady swojego największego konkurenta - Lidla, który już ma internetową wersję swojego sklepu.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Oferta sklepu Biedronki, Biedronka Home, będzie liczyć 1200 artykułów, które podzielono na kategorie Dom i Ogród, Dziecko, Warsztat i Auto, Kuchnia, Sport i Hobby, Zdrowie i Uroda, Elektronika oraz Moda.

- Na etapie testów nowego sklepu najczęściej wybieranymi kategoriami produktów były Kuchnia, Dom i Ogród oraz Elektronika. Do produktów najczęściej lądujących w wirtualnych koszykach zaliczyć należy przede wszystkim: blendery ręczne 3w1, parownice, komplety akcesoriów kuchennych, opiekacze do kanapek, pochodnie solarne LED do ogrodu czy ręczniki wykonane w nowoczesnej technologii Zero Twist powstające drogą rozkręcania włókien - wymienia sieć.

Biedronka już zapowiada, że użytkownicy sklepu będą mogli liczyć na promocje. Płacić za zakupy będzie można szybkim przelewem, BLIKiem oraz kartą płatniczą. Zamówienie dostaniemy do domu lub paczkomatu. Nie trzeba będzie mieć konta w serwisie by móc robić zakupy w sklepie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
11.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro