Reklama
Reklama

W Wielkopolsce powstaje nowa filmowa wersja "Akademii Pana Kleksa". Szukają statystów!

fot. Muzeum Zamek w Gołuchowie FB
fot. Muzeum Zamek w Gołuchowie FB

Zdjęcia są realizowane m.in. w zamku w Gołuchowie.

Co ciekawe, kultowa wersja "Akademii Pana Kleksa" z Piotrem Fronczewskim w roli głównej z 1983 roku także była częściowo kręcona w zamku na terenie Gołuchowa w powiecie pleszewskim. Zamek jest obecnie niedostępny dla zwiedzających ze względu na remont. Tym razem zdjęcia powstają nie tylko w Polsce, ale też np. w Bułgarii. O produkcji wiadomo tyle, że w rolę Pana Kleksa wcieli się Tomasz Kot. Historia będzie jednak zmodyfikowana, bo zamiast Adasia Niezgódki pod jego skrzydła trafi Ada Niezgódka, która wraz z przyjaciółmi będzie przeżywać niesamowite przygody. Za reżyserię odpowiada Maciej Kawulski, twórca m.in. "Jak zostałem gangsterem".

Agencja Aktorska Sceneria poszukuje statystów, którzy chcieliby zagrać w filmie. - Szukamy mężczyzn z Kalisza lub okolic w wieku 18-50 lat, którzy wcielą się w rolę wilków. Zarost mile widziany - informuje. Poszukiwane są także kobiety w wieku 16 - 45 lat oraz dzieci w wieku 9 - 15 lat do ról różnych postaci bajkowych. Dodatkowo poszukiwani są "absolwenci akademii" - kobiety i mężczyźni w wieku 16 - 19 lat. Za pracę jako statysta otrzymuje się wynagrodzenie.

- Zgłoszenia należy kierować pod adres [email protected] z tytułem BAZA. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, wiek, wzrost, nr telefonu oraz aktualne zdjęcia twarzy i sylwetki (bez filtrów, osób towarzyszących, bez okularów przeciwsłonecznych).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro