Reklama
Reklama

Błażeja: "zboczeniec masturbował się przy młodej dziewczynie"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Do zdarzenia doszło dziś rano.

O sytuacji informuje nas Czytelnik. Jak przekazuje do zdarzenia doszło na klatce schodowej. Mężczyzna miał się masturbować przy nieletniej. Dziś rano na ulicy Błażeja doszło do ataku zboczeńca na młodą dziewczynę. Wyciągnął penisa i zaczął się masturbować - dziewczynie udało się zamknąć drzwi i uciec - pisze. Patrol potwierdził, że wcześniej zgodnie z opisem mieli podobne zdarzenie w okolicy Pestki. Wygląda na to, że wszyscy znają typa i to jest ciągle ten sam człowiek- dodaje. Na grupach widnieje wizerunek faceta - kończy.

Policjanci potwierdzają. Mieliśmy takie zgłoszenie. Na ulicy Błażeja miał być widziany mężczyzna, który publicznie się onanizował. Na miejsce udali się policjanci, ale nie zastali nikogo, kogo wygląd zgadzałby się z opisem - mówi sierż. sztab. Łukasz Kędziora z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Funkcjonariusze apelują, by jeśli ktokolwiek zauważy nieobyczajne zachowanie natychmiast to do nich zgłaszać. Pamiętajmy, że ważny jest każdy szczegół. Dzięki opisowi sylwetki, czy ubrania policjanci łatwiej mogą dotrzeć do sprawcy takiego wykroczenia - dodaje sierż. sztab. Kędziora.

Osoba która dopuści się nieobyczajnego wybryku polega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nawet do 1500 złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
13.78 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro