Reklama
Reklama

Błysk w zębie = błysk w oku!

Szpital Podolany w Poznaniu zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej promocji na usługi higieniczno-dentystyczne w swoim nowym skrzydle. To aż 40% taniej! Wystarczy podać kod rabatowy (informacja poniżej). Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Specjaliści, jakich mało!

Zadba o Ciebie rewelacyjny zespół specjalistów, na czele ze stomatolożką i higienistką.

Nowe skrzydło szpitala już teraz przyjmuje wielu pacjentów, a ich pozytywne opinie świadczą o tym, jak bardzo cenią sobie współpracę z wykwalifikowaną kadrą Podolan.

Przyszło nowe - wreszcie!

Specjaliści Podolan pracują na nowoczesnym sprzęcie, który pozwala na stosowanie innowacyjnych, ale sprawdzonych metod leczenia. Warto przekonać się, co oferuje medycyna dentystyczna ostatnich lat, i jak bardzo rozszerzyły się możliwości zadbania o olśniewający uśmiech. Podolany nie oszczędzają ani na wyposażeniu, ani na zespole, ściągając do siebie tych najlepszych fachowców.

Błysk w zębie = błysk w oku

Atrakcyjny uśmiech nie jest tylko sprawą estetyki. Biel i czystość zębów idzie w parze ze zdrowiem jamy ustnej. A jej nienaganny stan gwarantuje trwałość przebytych zabiegów.

Teraz, latem, kuszący uśmiech jest szczególnie w cenie. Kontrast białych zębów z opalenizną to symbol powodzenia i wysokiej jakości życia.

Dwa kroki do przodu, ani jednego w tył

W stomatologii liczy się systematyczność - ta codzienna, polegająca na domowych zabiegach, i ta specjalistyczna, opierająca się na rutynowych kontrolach w gabinecie i bieżącym wychwytywaniu ubytków. Tak jest łatwiej i szybciej. Szpital Podolany całym sercem wspiera profilaktykę. Tam poczujesz, że ktoś trzyma razem z Tobą rękę na pulsie.

Nie lubisz kolejek? To w nich nie stój!

Szpital Podolany gwarantuje szybkie terminy wizyt i krótki czas oczekiwania w poczekalni - umów się na konkretną godzinę i zaoszczędź swój cenny czas. Zadzwoń już dzisiaj pod nr 61 668 84 44 - recepcja działa od godz. 8.00 aż do 20.00.

Tylko teraz 40% taniej!

Z kodem UśmiechnijSię otrzymasz jednorazowo 40-procentowy rabat na dowolną usługę w zakresie higieny. Skorzystaj już teraz, kod jest ważny tylko do końca września.

#UśmiechnijSię więc i ruszaj po swój wymarzony uśmiech!

SZPITAL PODOLANY ul. Straży Ludowej 37, 60-465 Poznań
www.szpitalpodolany.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
12.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro