Reklama

Kolejne zmiany na ul. Święty Marcin. Do której posesji nie dojedziemy?

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. PIM

Trwa przebudowa ul. św. Marcin na odcinku od ul. Ratajczaka do Al. Marcinkowskiego wraz z Al. Marcinkowskiego do pl. Wolności.

Według zapowiedzi PIM w trwającym tygodniu oraz w najbliższy weekend prowadzone będą prace, które wiążą się m.in. z koniecznością wyłączenia dojazdów do posesji i dwudniowym wyłączeniem odcinka ul. Święty Marcin od ul. Piekary do Al. Marcinkowskiego.

Ze względu na prace drogowe, w dniach 16-20 sierpnia zamknięty będzie wjazd do posesji przy ul. Św. Marcin nr 28. W dniach 17 i 18 sierpnia niemożliwy będzie wjazd do posesji przy ul. Święty Marcin nr 27, a 18-19 sierpnia - przy ul. Święty. Marcin nr 25. Mieszkańcy zostali o tym poinformowani z wyprzedzeniem poprzez komunikaty rozwieszane przy wejściach do nieruchomości - informują przedstawiciele PIM.

Z kolei w najbliższy weekend, tzn. w sobotę 20 sierpnia oraz w niedzielę 21 sierpnia, zamknięta zostanie ul. Święty Marcin na odcinku od ul. Piekary do Al. Marcinkowskiego. Wyłączenie przewidziane jest w godzinach od 7 rano do 15. Ulica będzie zamknięta ze względu na konieczność wykonania prac związanych z siecią trakcyjną - dodają.

W kolejnym tygodniu, od 22 sierpnia (poniedziałek) do 27 sierpnia (sobota), planowane jest zamknięcie wjazdu w ul. Święty Marcin od ul. Piekary z uwagi na konieczność wykonania prac drogowych (od ul. Piekary do ul. Ratajczaka). W tym samym czasie nie będzie również możliwości wjazdu na posesje przy ul. Święty Marcin nr 27, 29, 32 i 34 - kończą.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
25.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro