Reklama

Stare Miasto: ZKZL wystawia na aukcję lokal po znanym sushi barze

fot. ZKZL Poznań
fot. ZKZL Poznań

Konkretnie chodzi o lokal po sushi barze Kuro przy ulicy Wodnej.

- Aukcja najmu lokalu użytkowego mieszczącego się przy ul. Wodnej 8/9 odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 14:00. Tak jak przy poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium w wysokości 2500 zł do dnia 22 sierpnia 2022 r. Stawka wywoławcza czynszu to 50 zł za metr kwadratowy. Oferta wraz ze zdjęciami, regulamin oraz inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej - wyjaśnia Łukasz Kubiak z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Lokal ma 108 metrów kwadratowych powierzchni i znajduje się na parterze. Dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni 21 metrów kwadratowych. - Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego w remont. Jest idealnym miejscem na działalność gastronomiczną - dodaje.

- Ostatni najemca prowadził tutaj restaurację sushi, która była popularna wśród poznaniaków i turystów. Warto dodać, że w lokalu znajduje się wiele cennych ruchomości takich jak meble na wymiar, sprzęt kuchenny czy klimatyzatory. Lokal posiada monitoring i dodatkowe zabezpieczenie w postaci alarmu. Przedsiębiorcy, którzy wylicytują lokal będą mogli przejąć restaurację również z wyposażeniem - ruchomości są własnością obecnego najemcy - kończy Kubiak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
15.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro