Reklama
Reklama

Zadaj szyku na modowym pikniku w Starym Browarze

Piknik Riviera Chic w Starym Browarze

9 września będzie świętem klientów Starego Browaru. W malowniczej scenerii browarowego Parku odbędzie się wtedy piknik w stylu "Riviera Chic". Setki gości spotka się, aby wspólnie celebrować zakończenie lata i początek jesiennego sezonu modowego. Zaproszenie na to wyjątkowe plenerowe wydarzenie można zdobyć rejestrując paragony za zakupy w aplikacji Starego Browaru.

"Tego wieczoru nie zapomnicie nigdy" - gwarantują organizatorzy, a kto miał przyjemność uczestniczyć w zeszłorocznej edycji wydarzenia pod hasłem "Cali na biało", wie, że nie są to puste obietnice. W tym roku piknik ma nowy temat i dress code - w Parku Starego Browaru uczestnicy poczują się jak stylowi wczasowicze na wybrzeżu Amalfi, w marinach Capri, na bulwarach Rimini czy Sanremo. Motyw obowiązkowy: paski! Paleta: biel, granat, błękit, czerwień. Marynistyczny sznyt stylizacji dopełnią dodatki: słomkowe kapelusze, okulary przeciwsłoneczne, espadryle. Zespół Starego Browaru zadbał o to, żeby już same przygotowania do pikniku i proces kompletowania stylizacji był przyjemnością. Przed zakupami warto zaglądać na profile centrum w mediach społecznościowych, gdzie ukazują się modowe inspiracje dla gości pikniku przygotowane przez influencerów.

Plenerowa włoska uczta

Wydarzenie organizowane jest w ramach Klubu Starego Browaru. Każda para gości otrzyma koc oraz piknikowy poczęstunek. Plenerowej uczcie towarzyszyć będzie muzyczna niespodzianka - na scenie w Parku dla uczestników Klubu wystąpi na żywo wyjątkowa artystka. Wszyscy goście będą także mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród przygotowanych przez partnerów.

Jak dołączyć do tego stylowego wydarzenia? Podwójne zaproszenie na piknik Riviera Chic można zdobyć rejestrując paragony za zakupy w aplikacji mobilnej Starego Browaru. Wystarczy zebrać rachunki z przynajmniej dwóch miejsc (sklepów, punktów usługowych, kina, restauracji, kawiarni) o łącznej wartości min. 500 zł. Paragony należy zeskanować w aplikacji, a po zebraniu 500 punktów (1 punkt = 1 zł) zamówić nagrodę. Zaproszenia otrzymają także wszyscy właściciele Black Cards - kart stałego klienta, gwarantujących szereg przywilejów przez cały rok.

Klub Starego Browaru - modowy piknik Riviera Chic

9 września 2022 r., Park Starego Browaru
Dress-code: styl marynarski (paski - obowiązkowo, kolory: biel, granat, błękit, czerwień, dodatki: okulary przeciwsłoneczne, kapelusze słomkowe, chusty)
Wymień paragony za zakupy na podwójne zaproszenie na wydarzenie w aplikacji mobilnej Starego Browaru
Szczegóły i inspiracje: starybrowar.com

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro