Reklama

Aquanet: przerwy w dostawach wody i uciążliwość zapachowa

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay

Wszystkie utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z utrudnieniami trzeba się liczyć od godziny 22:30 w środę, 3 sierpnia do godziny 8:00 w czwartek 4 sierpnia na ulicy 28 Czerwca 1956 r (od Wybickiego do Kilińskiego) ul.28 czerwca 1956 (od Szpitala do Krzyżowej), Prądzyńskiego (od Sikorskiego do Kilińskiego) w Poznaniu oraz na ulicy Krzyżowej (od ul.28 Czerwca 1956 r. do Dolnej Wildy), ul. Kilińskiego (od ul.28 Czerwca 1956r do Prądzyńskiego) w Poznaniu.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Pamiętajmy, że do 12 sierpnia może wystąpić zwiększona uciążliwość zapachowa LOŚ w najbliższym sąsiedztwie. Z uwagi na rozpoczęcie realizacji Kontraktu "Przebudowa obiektów kubaturowych Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu - Etap III" od dnia 11.07.2022 nastąpi konieczność opróżnienia i czyszczenia z osadów bioreaktora na terenie Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu - czytamy w komunikacie Aquanet.

Ponadto również w dniach 3-5 sierpnia, w związku z prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi na terenie Przepompowni ścieków "Hetmańska" może wystąpić zwiększenie uciążliwości zapachowej obiektu w jego najbliższym sąsiedztwie.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
37.57 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro