Reklama
Reklama

Szelągowska: zderzyły się cztery samochody. Autobusy zmieniły trasy

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum

Do zdarzenia doszło około godziny 12.

Jak przekazuje oficer dyżurny wielkopolskich strażaków, na ulicy Szelągowskiej zderzyły się cztery samochody. Na miejsce zadysponowane zostały trzy strażackie zastępy. Według wstępnych informacji poszkodowane zostały dwie osoby. Na razie nie wiadomo, czy zapadnie decyzja o ich hospitalizacji. Zostały oddane pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Nasza akcja już się w tym miejscu zakończyła - mówi strażak.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

W wyniku zdarzenia z utrudnieniami muszą się też liczyć pasażerowie komunikacji zbiorowej. Od godziny 12:03 został wstrzymany ruch autobusowej komunikacji miejskiej na ul. Szelągowskiej , między ul. Armii Poznań a ul. Winogrady . Autobusy linii 167, 174, 190, 911 z ul. Garbary skręcają w ul. Armii Poznań - ul. Winogrady - ul. Szelągowska. W przeciwnym kierunku ul. Słowiańska / Murawa - Winogrady - Przepadek - Północna - Garbary. Zmiany są spowodowane wypadkiem drogowym na ul. Szelągowskiej bez udziału pojazdu MPK - czytamy w komunikacie MPK.

  • Aktualizacja
    niedziela, 31.07.2022 r., godz. 13.40
    Aktualizacja
    niedziela, 31.07.2022 r., godz. 13.40
    Autobusy wracają na trasy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro