Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay

Z przerwami w dostawie wody muszą się liczyć w dniu 27 lipca w godzinach od 8:00 do 11:00 mieszkańcy ulicy Kościuszki (od ul. Sienkiewicza do ul. Żabikowskiej) w Luboniu.
To nie jedyne utrudnienia.

Pamiętajmy, że do 12 sierpnia może wystąpić zwiększona uciążliwość zapachowa LOŚ w najbliższym sąsiedztwie. Z uwagi na rozpoczęcie realizacji Kontraktu "Przebudowa obiektów kubaturowych Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu - Etap III" od dnia 11.07.2022 nastąpi konieczność opróżnienia i czyszczenia z osadów bioreaktora na terenie Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu - czytamy w komunikacie Aquanet.

Warto też pamiętać, że cyklicznie, w każdy czwartek do 28 lipca 2022 r. problemy mogą występować w Luboniu. Woda ma być wyłączana w godzinach od 8:00 do 11:00. Na ul. Kościuszki od nr 98 do ul. Sikorskiego, całe osiedle przy ul. Sikorskiego i ul. Źródlanej.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
26.71 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro