Reklama
Reklama

Poseł PiS zapowiedział spotkanie w sucholeskiej restauracji. Lokal: "Zmuszeni jesteśmy zdementować tę informację"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Bartłomiej Wróblewski / FB

Informacja o spotkaniu pojawiła się na facebookowym profilu Bartłomieja Wróblewskiego.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Pan Bartłomiej Wróblewski do chwili obecnej nie usunął wpisu o dzisiejszym spotkaniu w Restauracji Estella o godz. 18.00 - spotkaniu pomimo sprzeciwu właścicieli restauracji... zapewne mogą się tam pojawić zwolennicy PIS - napisał.

O co chodzi? Poseł PiS z Poznania w poniedziałek na Facebooku poinformował, że został pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w powiecie poznańskim. W związku z tym zaprasza na spotkania wszystkich tych, którzy chcieliby się zaangażować i "czują się odpowiedzialni za Polskę bądź chcieliby coś dobrego wspólnie zrobić dla naszego regionu".

Pierwsze ze spotkań ma się odbyć w Suchym Lesie we wtorek o 18.00 - konkretnie w restauracji Estella. Jeden z internautów skomentował post oznaczając restaurację w komentarzu i pisząc: "Restauracje Estella naprawdę? Czas na jakiś bojkot".

Na reakcję restauracji nie trzeba było długo czekać. - Bartłomiej Wróblewski Z niemałym zdziwieniem czytamy o tym, że nasza sucholeska restauracja ma się dziś stać miejscem politycznego mityngu, do udziału w którym zaprasza jego organizator, pan Wróblewski. Zmuszeni jesteśmy zdementować tę informację. W naszej książce rezerwacji nie widnieje żaden wpis na ten temat, zaś żaden z naszych lokali nigdy nie był i nigdy nie będzie areną zgromadzeń o charakterze politycznym. Autora postu prosimy o jego usunięcie, lub modyfikację. Pozdrawiamy - napisano na FB.

Spotkania są organizowane jeszcze w Kiekrzu, Murowanej Goślinie oraz Owińskach. Odbędą się we wtorek i środę.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
14.77 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro