Reklama

Kobieta oskarża poznańskich policjantów o gwałt

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Cocoparisienne/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Cocoparisienne/pixabay.com

Do przestępstwa miało dojść nad morzem - w Mielnie.

Jak podaje Głos Koszalina, do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o tym, że trzech policjantów po służbie wykorzystało seksualnie kobietę. Wszystko miało się rozgrywać w jednym z pensjonatów nad Bałtykiem, konkretnie w Mielnie. Z ustaleń lokalnych dziennikarzy wynika, że trzech młodych policjantów z Poznania wybrało się tam na wakacje. Mieli oni sprowadzić do pokoju kobietę, z którą mieli pić alkohol i się bawić, a następnie mieli ją zgwałcić.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Taką wersję wydarzeń przedstawia kobieta, która powiadomiła o przestępstwie prokuraturę. Z ustaleń prokuratury wynika, że potwierdzono obecność kilku osób w pokoju i spożywanie przez nich alkoholu, ale później wersje wydarzeń przedstawione przez strony są zupełnie inne. Panowie twierdzą bowiem, że znali kobietę z wcześniejszych spotkań, bo ogłaszała się ona w internecie oferując usługi towarzyskie. Nie ukrywają, że celem spotkania był seks, ale miało do niego dojść za jej zgodą.

Teraz kobieta ma być przesłuchana w charakterze świadka przed sądem. Biegły sądowy oceni natomiast jej wiarygodność.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
41.24 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro