Reklama
Reklama

Kierowca Bolta molestował klientkę? Sprawą zajmuje się policja

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Viktor Bystrov / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Viktor Bystrov / unsplash.com

Historię opisała poznańska Gazeta Wyborcza.

Z relacji dziennikarza wynika, że 19 lipca młoda poznanianka jechała Boltem z Rataj na Grunwald. Przyjechał po nią Gruzin, z którym można było rozmawiać w języku angielskim. Mężczyzna miał wypytywać młodą kobietę o seks, co dało jej do myślenia. Napisała wiadomość do koleżanki, że jest podrywana. Ale na pytaniach się nie skończyło.

Kobieta twierdzi, że Gruzin zatrzymał auto, przesiadł się do tyłu, obok niej i ją pocałował, a następnie włożył jej rękę między nogi. Drzwi były zablokowana, klientka nie miała jak uciec. Po chwili mężczyzna wrócił za kierownicę i kontynuował kurs. Wszystko działo się w dzień, w mieście, przy chodzących obok ludziach, przejeżdżających samochodach.

Drugi przystanek miał miejsce na ulicy Szamotulskiej. Tam kierowca ponownie przesiadł się do tyłu, miał dotykać włosów kobiety. Gdy powiedziała, że się boi, kazał jej "wypier***ać". Więc opuściła pojazd.

Kobieta sprawę zgłosiła policji, która zajmuje się tą sprawą. Najpierw nastolatka będzie musiała być przesłuchana. Sprawa prowadzona jest pod kątem dopuszczenia się innej czynności seksualnej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro