Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Henryk Niestrój z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Henryk Niestrój z Pixabay

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z przerwami w dostawie wody muszą się liczyć w dniu 25 lipca w godzinach od 8:00 do 16:00 mieszkańcy ulic Wodnej (od ul. Świerkowej do ul. Cedrowej), ul. Mokrej, ul. Różańskiego od ul. Wodnej do nr 2B w Mosinie oraz ul. 3 Maja (od ul. Kochanowskiego do nr 60) w Puszczykowie.

To nie jedyne utrudnienia. Pamiętajmy, że do 12 sierpnia może wystąpić zwiększona uciążliwość zapachowa LOŚ w najbliższym sąsiedztwie. Z uwagi na rozpoczęcie realizacji Kontraktu "Przebudowa obiektów kubaturowych Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu - Etap III" od dnia 11.07.2022 nastąpi konieczność opróżnienia i czyszczenia z osadów bioreaktora na terenie Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu - czytamy w komunikacie Aquanet.

Warto też pamiętać, że cyklicznie, w każdy czwartek do 28 lipca 2022 r. problemy mogą występować w Luboniu. Woda ma być wyłączana w godzinach od 8:00 do 11:00. Na ul. Kościuszki od nr 98 do ul. Sikorskiego, całe osiedle przy ul. Sikorskiego i ul. Źródlanej.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro