Reklama
Reklama

W Złotnikach zatrzymano BMW, w którym znajdowała się uprowadzona nastolatka

fot. L.T.
fot. L.T.

Do zdarzenia doszło dziś po południu w Poznaniu.

O dużej akcji policji w Złotnikach pisaliśmy tutaj. Znamy szczegóły.

Jak przekazał nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, około godziny 15:30 na Komisariat Policji północ przyszła kobieta. Poinformowała, że jej 14-letnia córka została uprowadzona spod jednego ze sklepów na osiedlu Przyjaźni w Poznaniu. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą.

Ustalenia operacyjne pozwoliły wytypować auto, w którym mogła znajdować się dziewczynka. Wiadomość została przekazana do wszystkich patroli. Przed godziną 17, auto marki BMW zostało namierzone w okolicach Złotnik przez policjantów Oddziału Prewencji Policji - przekazuje nam rzecznik wielkopolskiej policji. Nastolatka była w środku, została uwolniona, w tej chwili przebywa w szpitalu, jest już bezpieczna. Miała ogoloną część głowy, zgolone brwi, była częściowo rozebrana, przypalano ją papierosami i miała być zmuszana do innych czynności seksualnych - relacjonuje.

W sprawie zostało już zatrzymanych kilka osób. Głównie to osoby nieletnie i matka jednej z zatrzymanych nastolatek. Wszyscy się znali. Zatrzymano dorosłą kobietę, dwie nastolatki, nastolatka - wszyscy w wieku 13-14 lat i 17-letniego chłopaka - przekazuje mł. insp. Borowiak. Czynności trwają - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
-1℃
-8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
86.06 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro