Reklama
Reklama

Poszukiwani Polacy zatrzymani na Ławicy

fot. Straż graniczna
fot. Straż graniczna

Jeden trafił za kratki zamiast na urlop w Turcji.

Funkcjonariusze straży granicznej w ostatnich dniach zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn, którzy pojawili się na poznańskim lotnisku. - Do kontroli osób odlatujących samolotem czarterowym do Antalyi stawił się 33-letni mieszkaniec Wielkopolski. Podczas kontroli jego dokumentów funkcjonariusze ustalili, że 33-latek nigdzie nie poleci, ponieważ za przestępstwa narkotykowe ma do odbycia 2 lata i 6 miesięcy kary pozbawienia wolności - wyjaśnia Nadodrzański Oddział Straży Granicznej. Mężczyzna tego samego dnia został przetransportowany do aresztu śledczego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Kolejny Polak został zatrzymany po przylocie z Birmingham. - Kontrolujący jego dokument funkcjonariusz stwierdził, że 51-letni mężczyzna ma do odbicia zastępczą karę pozbawienia wolności za niezapłaconą karę grzywny i poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim - dodaje.

51-latek zapłacił zaległość w wysokości 300 złotych i został zwolniony.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.83 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro