Na Golęcinie można się dziś dobrze bawić, wpierając walkę o zdrowie maleńkiej Zuzi!

fot. Maciej Kopiński

Trwa festyn. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

W niedzielę na Golęcinie odbywa się wydarzenie zorganizowane przez Fundację Moje Skrzydła i Stowarzyszenie Warto Razem przy wsparciu wielu wolontariuszy.
Celem festynu jest wsparcie zbiórki dla Zuzi. 2-letnia dziewczynka ma SMA. Do zakończenia zbiórki pozostało niecałe 1,7 mln zł z 10 mln potrzebnych, by pokryć koszt terapii. Zbiórka trwa już ponad rok.

Festyn odbędzie się na Stadionie Olimpia na Golęcinie w Poznaniu. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, loterie z wieloma atrakcyjnymi nagrodami- wiele poznańskich firm, restauracji, salonów kosmetycznych przyłączyło się do pomocy. Jedną z głównych nagród jest lot helikopterem - informowali organizatorzy. Dla najmłodszych będzie sporo warsztatów, zajęcia sportowe. W tym samym czasie na stadionie odbywać się będzie turniej piłki nożnej. Dodatkowo nasze wydarzenie wspierać będzie straż pożarna i wojsko - dodali. Planujemy pokolorować największe, jak do tej pory się udało serce. Wszystko to nagrywane będzie z użyciem drona. Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty z udzielania pierwszej pomocy - kończą.

Wydarzenie odbywa się na Stadionie Golęcin, ul. Warmińska 1 do godziny 16:00. Walkę o zdrowie Zuzi można cały czas wspierać tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
26.26 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro