Reklama

Plac zabaw i siłownia zarośnięte 2-metrowymi chwastami. "Żal tak ładnego miejsca"

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Na Winogradach.

- Czy moglibyście Państwo zwrócić uwagę na zaniedbane tereny zielone? Miasto chwali się powstającymi terenami zielonymi, a na Starych Winogradach, między ul. Owsianą a Zbożową, jest teren, gdzie znajduje się plac zabaw i siłownia zarośnięty chwastami prawie 2-metrowej wysokości. Liście leżą od czasu, jak spadły z drzew - pisze do nas Czytelniczka. Jej zdaniem administratorem tego terenu jest Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. - Żal tak ładnego miejsca - dodaje.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

ZKZL podkreśla, że Wydział Gospodarki Nieruchomościami UM Poznań przekazał w zarządzanie ZKZL-owi wyłącznie działkę 32/5, a więc nie tą, na której znajdują się wspomniane miejsca rekreacji. - Na koszenie trawy na ww. terenie przesłano zlecenie FB Serwis - informuje ZKZL.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Alerty pierwszego stopnia dotyczą również Poznania i powiatu
15℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro