Reklama

Nietypowa akcja na rondzie Rataje: mieszkańcy dostawali darmową kawę od wykonawcy przebudowy. Za wyrozumiałość i cierpliwość

fot. PIM
fot. PIM

Akcję zorganizował wykonawca przebudowy ronda - firma Aldesa Polska.

W tej sprawie napisała do nas Czytelniczka. - Około 7:40 przy przejściu na Rondzie Rataje spotkała mnie ciekawa sytuacja. Chłopak robi kawę w mobilnej budce kawowej, dziewczyna w żółtej kamizelce stoi obok. Podchodzi do mnie dziewczyna i pyta: "Przepraszam, chciałaby się Pani napić darmowej kawy od wykonawcy za te 2 lata remontu?" Bardzo miła sytuacja - napisała.

Okazuje się, że na pomysł podziękowania mieszkańcom za cierpliwość w trakcie 2 lat remontu wpadł wykonawca prac. W środę odbył się odbiór końcowy inwestycji. - Mamy nadzieje, że nowe rondo wpłynie na poprawę bezpieczeństwa, ale też na komfort podróżowania pasażerów komunikacji miejskiej oraz jazdy kierowców, czego życzymy. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość okazane podczas przebudowy - można przeczytać w mediach społecznościowych Aldesa Polska. Także tam pojawiło się zaproszenie na środową, poranną kawę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
68.72 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro