Reklama
Reklama

Ford Mustang roztrzaskał się na betonowym ogrodzeniu

fot. KP PSP KOŁO

Według ustaleń lokalnych mediów, był wypożyczony.

Do zdarzenia, o jakim informują strażacy, doszło w ubiegłą niedzielę. Na drodze gminnej w miejscowości Dobrów samochód osobowy uderzył w budynek gospodarczy oraz betonowy płot.

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Ratownicy ewakuowali osobę poszkodowaną z pojazdu przy użyciu noszy typu deska. Strażacy udzielili KPP osobie ewakuowanej z pojazdu. Na miejsce zdarzenia przybył ZRM, któremu przekazano osobę poszkodowaną. Poszkodowany po przebadaniu przez ZRM został przetransportowany do szpitala - relacjonuje mł. asp. Robert Kaczmarek z KP PSP w Kole.

Strażacy przy użyciu taśmy ostrzegawczej wygrodzili uszkodzony budynek oraz przechodzącą obok niego drogę gminną. Ratownicy zabezpieczyli plamę płynów eksploatacyjnych. Działania JOP zakończono. Na miejscu pozostał patrol Policji, który prowadzi swoje czynności - dodaje.

Jak ustalił portal e-kolo.pl, 37-letni kierowca miał złamaną rękę. Według informacji, do jakich dotarli dziennikarze, kierowca miał 1,5 promila a auto pochodziło z wypożyczalni.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro