Reklama
Reklama

Akcja policji w Skórzewie: trwają poszukiwania kierowcy skradzionego auta naszej Czytelniczki. Samochód na drodze wypatrzył znajomy właścicielki

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

O sprawie poinformował nas Czytelnik.

- Duża akcja policji w Skórzewie na ulicy Kozierowskiego, służby i pies tropiący. Prawdopodobnie poszukiwanie - napisał do nas Czytelnik. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze są na miejscu. - Na ten moment mogę powiedzieć jedynie tyle, że trwają tam poszukiwania kierowcy kradzionego auta - mówi.

Okazuje się, że chodzi o skradziony pojazd naszej Czytelniczki. W poniedziałek napisała ona do nas z prośbą o pomoc w poszukiwaniach jej opla. - W nocy skradziono moje ukochane auto, które darzę ogromnym sentymentem - Opel Astra F z 93 roku. W związku z niską wartością auta podejrzewane jest, że zostało ukradzione "na włamy", ewentualnie na złom. W przyszłym roku Astra skończy 30 lat, całe życie dbałam o nią, aby w przyszłości zasłużyła na żółte blachy. Proszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy, może gdzieś się kręci podejrzany czarny opel lub został porzucony - napisała.

To właśnie jej auto znaleziono w Skórzewie. - Mój znajomy był powiadomiony i ją (Astrę) dzisiaj wypatrzył. Wiele lat ją remontował, więc bardzo dobrze znał to auto. Jak zobaczył Astrę, to zaczął ją filmować i kierowca uciekł - wyjaśnia. Kierowca porzucił samochód na ulicy Kozierowskiego. Wciąż jest poszukiwany przez policję. Dobra informacja jest taka, że ukochany samochód naszej Czytelniczki jest cały.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
9.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro