Reklama
Reklama

Zwłoki mężczyzny na klatce schodowej: nikt nie usłyszał zarzutów

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

O sprawie pisaliśmy już w piątek.

W nocy z czwartku na piątek na klatce schodowej budynku przy ulicy Żuławy w Gnieźnie znaleziono ciało mężczyzny. Wiadomo, że wcześniej spożywał on alkohol w jednym z mieszkań. W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby.

Wiosenne last minute dla twojej skóry! Zabiegi DERMALOGICA oraz peelingi PEEL MISSION w promocyjnej cenie -15%. Rezerwacja Tel. 607 608 867-> online www.wonderland.pl
REKLAMA

Z najnowszych informacji wynika, że zatrzymanym nie postawiono zarzutów i zostali oni zwolnieni do domu. Jak podało Radio Poznań, są już wyniki sekcji zwłok mężczyzny. Wykazała ona, że zmarł on z przyczyn chorobowych. Zatrzymani to jego sąsiedzi, z którymi pił wcześniej alkohol. Gdy impreza się skończyła, koledzy wynieśli nieprzytomnego mężczyznę z mieszkania i zostawili na klatce schodowej, przy drzwiach do jego lokum. To tam odnaleziono go martwego.

Obecnie nie wiadomo, czy mężczyźni usłyszą jakiekolwiek zarzuty. Wszystko zależeć będzie od opinii biegłego na temat tego czy mężczyzna jeszcze żył, gdy pozostawiono go na klatce schodowej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro