Reklama
Reklama

Nocna akcja służb na Krańcowej. Mężczyzna groził, że rozszczelni instalację gazową

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Niebezpieczny incydent w jednym z budynków mieszkalnych.

O sprawie poinformowali nas Czytelnicy. - Co się działo w nocy w blokach na ul. Krańcowej (osiedle Warszawskie)? Pełno policji, skuty wyprowadzany facet, straż pożarna, pogotowie oraz pogotowie gazowe. Coś wiadomo - dopytuje Marcin. - Czy może redakcja coś wie o akcji służb na ul. Krańcowej 52? - pyta kolejny.

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali w niedzielę około 22.00 w tym miejscu. - Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna groził rozszczelnieniem instalacji gazowej w budynku mieszkalnym - mówi. - Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili, że mężczyzna jest bardzo agresywny i wulgarny. Z mieszkania, w którym mieszkał, wydobywał się intensywny zapach gazu, dlatego zdecydowano się na ewakuację budynku - dodaje.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz pogotowie gazowe, które odcięło dopływ gazu do mieszkania. - 70-letni mężczyzna był pijany, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, będą z nim wykonywane wszystkie czynności - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
29.06 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro