Reklama

Zwrócił uwagę, by nie puszczali psa bez smyczy. Został brutalnie pobity

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Sumeet Singh / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Sumeet Singh / unsplash.com

Do zdarzenia doszło w Chodzieży.

Jak opisuje chodziez.naszemiasto.pl, w poniedziałek około 15.00 przy bloku na ulicy Małachowskiego w Chodzieży interweniowała policja. Funkcjonariusze udzielali pomocy zakrwawionemu mężczyźnie i wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która ostatecznie zabrała poszkodowanego do szpitala. Okazało się, że 43-latek ma liczne złamania twarzoczaszki.

Z relacji świadków wynika, że poszkodowany mężczyzna zwrócił uwagę trzem mężczyznom, by nie puszczali przebywającego z nimi psa luzem. Wtedy mężczyźni zaatakowali go i brutalnie pobili. Policjantom szybko udało się ustalić, kto może stać za napaścią. Gdy pojawili się pod wskazanym adresem, otworzył im jeden z mężczyzn, który po tym, jak zorientował się, że to policja, chciał jeszcze zamknąć drzwi przed nosem policjantów. Ale mu się to nie udało. W mieszkaniu przebywała cała trójka podejrzanych. Zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę.

Napastnicy mają około 40 lat i są mieszkańcami Chodzieży. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Dwie z trzech zatrzymanych osób są znane funkcjonariuszom w związku z przestępstwami przeciwko mieniu.

Za pobicie mężczyzny grozi im do 5 lat więzienia. Wszyscy trafili na 3 miesiące do aresztu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro