Reklama
Reklama

Nad Wartą otwiera się kolejna miejscówka. Z plażą, restauracją, boiskiem i koktajlbarami

fot. Klub na Fali

Klub na Fali otworzy się w najbliższy piątek, 8 lipca.

O tym, że rozpoczęła się budowa klubu, pisaliśmy na naszym portalu już pod koniec maja. Po nieco ponad miesiącu właściciele otwierają nie miejsce nad rzeką - konkretnie na Wildzie, w pobliżu mostu Królowej Jadwigi. Z okazji otwarcia zaplanowano Grand Opening Weekend.

Co będzie można znaleźć w klubie? Na miejscu działać będzie restauracja, w której do 13.00 serwowane będą śniadania. Każdy miłośników lodów zje tu też naturalne włoskie lody bez ulepszaczy, a lodziarnia ma mieć w ofercie także milkshake'i. Na terenie będzie też kawiarnia i koktajlbary. Pomyślano też o osobach, które nie tylko chcą odpocząć. Powstało tu boisko do koszykówki 3x3, a także plac zabaw dla dzieci.

W piątek od 17.00 w muzyczny klimat ma wprowadzić gości IANN, a na 23.00 zaplanowano taniec ognia. W sobotę ponownie o muzykę dbać będzie IANN, a na 12.00 w niedzielę zaplanowano oficjalne otwarcie placu zabaw.

Klub dopiero rozpocznie się swoją działalność, ale do naszej redakcji już dotarły sygnały od mieszkańców okolicy, którzy obawiają się, że dzialalność nowej nadwarciańskiej miejscówki zaburzy ich nocny spokój. Na pewno będziemy przyglądać się sprawie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
21.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro