Reklama
Reklama

Lech Poznań we wtorek zawalczy o Ligę Mistrzów. Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

fot. LT
fot. LT

Mecz rozpocznie się o 20.00.

Kolejorz we wtorek rozpocznie swoją walkę o możliwość grania w Lidze Mistrzów. Na drodze Mistrza Polski stanie Karabach Agdam z Azerbejdżanu. Karabach Agdam to najsilniejsza drużyna, na jaką mógł trafić Kolejorz w pierwszej rundzie kwalifikacji. Dziewięć razy sięgała po tytuł mistrza swojego kraju, a siedem razy po puchar Azerbejdżanu. Lekko więc na pewno nie będzie. Mecz rozpocznie się o 20.00 na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. W związku z tym trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

- W etapie pierwszym, przed rozpoczęciem meczu (o godz. 20:00) i w jego trakcie, wyłączone z ruchu będą: ul. Wałbrzyska na odcinku od ul. Strzegomskiej do ul. Ptasiej, ul. Ptasia na odcinku od parkingu "POL-HOL" do ul. Wałbrzyskiej oraz ulica Węgorka, ul. Świerzawska od strony ul. Bułgarskiej oraz od strony ul. Marcelińskiej na odcinku za wjazdem na osiedle, pas do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od centrum) w ul. Jugosłowiańską - podaje Zarząd Dróg Miejskich.

- W etapie drugim, pod koniec meczu i na czas rozejścia się kibiców, wyłączone z ruchu będą: dwa pasy do skrętu w lewo z ul. Grunwaldzkiej (od strony Junikowa) w ul. Bułgarską, ul. Bułgarska na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do Marcelińskiej (w obu kierunkach), ul. Grunwaldzka na odcinku od ul. Grochowskiej do ul. Bułgarskiej oraz od ul. Jawornickiej do ul. Jugosłowiańskiej, ul. Jugosłowiańska na odcinku od ul. Taczanowskiego do ul. Grunwaldzkiej, wjazdy w ul. Grunwaldzką z ulic: Conrada Drzewieckiego, Marszałkowskiej, Cześnikowskiej, Bolkowickiej i Babimojskiej.

Kierowcy muszą też pamiętać, że obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na ul. Ptasiej i Wałbrzyskiej oraz zakaz wjazdu w zatokę na ul. Jugosłowiańskiej przy ul. Grunwaldzkiej. Aby umożliwić kibicom sprawne dostanie się na stadion i powrót z niego do domów, ZTM wzmacnia niektóre linie. Szczegóły TUTAJ.

Rewanżowe spotkanie z Karabachem Agdam odbędzie się za tydzień w Baku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro