Reklama
Reklama

Policja poszukuje kierowcy samochodu, który przyczynił się do śmiertelnego wypadku

Wypadek w Gaju Wielkim. | fot. KPP w Szamotułach

Chodzi o tragiczny wypadek na trasie Poznań-Pniewy w Gaju Wielkim. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj. Do wypadku doszło 11 czerwca, kilka minut po godzinie 23:00 w miejscowości Gaj Wielki. Jak informowała szamotulska policja, zderzyły się tam ze sobą dwa samochody marki BMW. W wyniku doznanych obrażeń 19-letni kierujący jednym z samochodów zmarł na miejscu, a kierujący oraz pasażerka drugiego BMW trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż 19-letni kierujący BMW, który jechał z kierunku Poznania w kierunku Bytynia, zjechał na pobocze w celu uniknięcia zderzenia z innym jadącym z przeciwnego kierunku nieznanym pojazdem, po czym stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód marki BMW - informuje Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach i dodaje, że jednym z elementów śledztwa jest praca nad ustaleniem kierującego nieznanym samochodem, który mógł w pewnym stopniu przyczynić się do wypadku. Kierujący poruszał się z kierunku miejscowości Bytyń w kierunku Poznania.

Policja zwraca się do osób, które w dniu zdarzenia (11 czerwca br.) około godziny 23:00 poruszały się trasą K 92 na odcinku Bytyń-Rumianek i posiadają nagrania z kamer samochodowych. Kontakt z Komendą Powiatową w Szamotułach: ul. Polna 3 w Szamotułach, nr tel. 47 77 32 211.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro