Reklama

Ciemności w rejonie przebudowanego ronda Rataje

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Skarżą się mieszkańcy okolicy i kierowcy.

- Od czasu "wyremontowania" ronda Rataje na ulicach dojazdowych świeciła się co trzecia latarnia. Od dzisiaj panują "egipskie" ciemności. Czy roboty zostały już odebrane i zapłacone? Ostatnia świecąca latarnia to ta na moście Królowej Jadwigi, dalej już ciemno - napisał do nas w czwartek Darek.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W piątek rano zapytaliśmy Poznańskie Inwestycje Miejskie, czy znają problem. Jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy odpowiedź. - Uprzejmie informujemy, że ze względu na usterkę były czasowe problemy z działaniem lamp ulicznych. Wykonawca usunął usterkę i oświetlenie powinno już działać w sposób prawidłowy - wyjaśniła nam Maja Chłopocka z PIM.

Okazuje się jednak, że oświetlenie powinno, ale nie działa prawidłowo. - Oszczędność na prądzie? Na rondzie Rataje ciemności, a niedawno je oddali do użytku... Latarnie dla ozdoby postawili? - dopytuje nasz inny Czytelnik w poniedziałek rano.

Przekazaliśmy PIM, że latarnie wciąż nie działają tak, jak powinny.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro