Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z utrudnieniami w poniedziałek 4 lipca w godzinach od 8:00 do 14:00 muszą się liczyć mieszkańcy ulicy Rymanowskiej (od ul. Krzesiny do ul. Pokrzywno) w Poznaniu. Tego samego dnia, ale w godzinach od 8:00 do 16:00 wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy kolejnych poznańskich ulic: Śniadeckich - jedna strona ulicy po stronie Zespołu Szkół Handlowych (od ul. Orzeszkowej do ul. Grunwaldzkiej, ul. Konopnickiej 22, ul. Grunwaldzkiej 6 - przyłącza wodociągowe od strony ulicy Śniadeckich w Poznaniu.

Z kolei od godziny 23:00 w najbliższy poniedziałek do godziny 7:00 we wtorek z podobnymi problemami borykać się będą mieszkańcy ul. 28 Czerwca 1956 r., Krzyżowej, Kilińskiego, Prądzyńskiego, Dolna Wilda w Poznaniu.

Natomiast w najbliższą środę wyłączenia wody planowane są w godzinach od 8:00 do 16:00 na ulicy Wojnowickiej w Poznaniu.

Ponadto przypominamy, że jeszcze jutro, z godnie z komunikatem Aquanet, w związku z pracami zaplanowanymi na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach może wystąpić zwiększenie uciążliwości zapachowej oczyszczalni w jej najbliższym sąsiedztwie.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.91 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro