Reklama
Reklama

Odmówili różaniec "za grzech sodomii, promowany w czasie poznańskiej homoparady"

fot. L.T.

Organizatorem akcji była Fundacja Pro - Prawo do Życia Poznań.

Modlitwa zaplanowana została dokładnie w czasie startu Parady Równości.

W sobotę, 2 VII, spotkamy się na różańcu w intencji wynagrodzenia Panu Bogu za grzech sodomii, promowany w czasie poznańskiej homoparady - za zgorszenie, jakie przyniesie ona w przestrzeni publicznej, oraz w intencji nawrócenia uczestników parady. Zgromadzenia jest zgłoszone pod hasłem "STOP PEDOFILII", ponieważ chcemy podkreślić, jak ruch homoseksualny przez domaganie się kolejnych przywilejów i równości wszystkich form życia seksualnego, zmierza prostą drogą do akceptacji dla pedofilii - piszą organizatorzy.

Nasze wydarzenie będzie miało charakter modlitewny, wynagradzający. Będziemy odmawiać Różaniec św. oraz śpiewać pieśni. Z góry wykluczamy jakiekolwiek formy agresji fizycznej, a także skandowanie haseł i okrzyki, bo do niczego one nie prowadzą. Treści merytoryczne oraz argumenty będą zawarte w nagraniach puszczanych przez głośniki oraz przemówieniach początkowych organizatorów - dodają.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16:00 przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich, tuż przy trasie Marszu Równości. Poniżej relacja z miejsca zdarzenia:



Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
21.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro