Reklama

Poznański Tramwaj Wodny znów musi zmienić trasę. Przez niski stan wody

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

O zmianach poinformowali organizatorzy rejsów za pośrednictwem portalu społecznościowego. Drodzy pasażerowie. Ze względu na coraz niższy stan wody od dziś 02.7(sobota) statek nie będzie pływać w kierunku północnym- w stronę Szeląga - czytamy w komunikacie. Dziś o godz 17.00 Tramwaj Wodny popłynie w kierunku Starołęki. Wszystkie rejsy o godz. 11.00 14.00 i 17.00 odbędą się w kierunku południa , czyli w stronę Starołęki - dodają organizatorzy rejsów.

Przypomnijmy, że zgodnie z planem rejsy poznańskiego tramwaju wodnego odbywać się będą aż do 28 sierpnia, na dwóch trasach. W kierunku północnym: od przystanku zlokalizowanego na wysokości ul. Ewangelickiej (Chwaliszewo) do mostu kolejowego w Koziegłowach oraz w kierunku południowym: od przystanku zlokalizowanego na wysokości ul. Ewangelickiej (Chwaliszewo) aż do wysokości mostu kolejowego na Starołęce.

Bilety dostępne są u załogi statku. Koszt rejsu na całej trasie, który trwa ok. 1,5 godziny, to 20 zł za osobę. Dzieci do 3. roku życia pod opieką opiekuna będą mogły korzystać z usługi bezpłatnie. Nie ma wcześniejszych rezerwacji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro