Reklama
Reklama

Pasja tworzenia i dbałość o sen - dwie dewizy marki Hilding

Zdrowy sen jest podstawą regeneracji całego organizmu. Doskonale rozumie to firma Hilding Anders, która z zamiłowaniem tworzy od kilkudziesięciu lat materace, łóżka i pościel, umożliwiając prawidłowy sen ludziom dorosłym, ale także dzieciom i młodzieży. Połączenie produkcyjnych tradycji rodzinnych z nowoczesnymi technologiami zapewniło marce Hilding ogólnoświatowy sukces i zaufanie klientów.

Czym wyróżnia się marka Hilding?

Wszystko rozpoczęło się w niedużym warsztacie stolarskim w Szwecji, gdzie w 1939 roku narodziła się mała, rodzinna firma, która obecnie jest jednym z największych producentów materacy i pościeli. Koncern Hilding Anders sprzedaje swoje produkty w tysiącach sklepów na terenie Europy i Azji.

Hilding Andersson, założyciel firmy, od samego początku dbał, aby wytwarzane przez niego towary odznaczały się wysoką jakością i starannością wykonania. Swoją pasję tworzenia przekazał synowi: Olle Andersson kontynuuje tradycję rodzinną, kierując się wartościami i filozofią ojca, ale stara się również, by produkowane przez firmę materace i inne akcesoria sypialniane cechowały się innowacyjnością i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Dzięki takiemu podejściu firma z powodzeniem realizuje swoje cele i rozwija się, by zapewniać komfort i bezpieczeństwo snu milinom ludzi na całym świecie. Każdy z łatwością może zapoznać się z asortymentem marki Hilding i dokonać zakupów w sklepach internetowych, np. w https://materacepoznan.eu, a także w sklepach stacjonarnych.

Pasja tworzenia, czyli rozwiązania poprawiające jakość snu

Marka Hilding to nie tylko kultywowanie rodzinnych tradycji produkcyjnych, ale również wprowadzanie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych. Koncern dysponuje specjalistycznym laboratorium, w którym testuje zarówno półprodukty, jak i gotowe wyroby - wszystko po to, aby zapewnić swoim klientom materace, łóżka i akcesoria gwarantujące zdrowy, regenerujący sen.

Materiały wykorzystywane do produkcji są badane pod kątem wytrzymałości i trwałości, aby osiągać ich najwyższą jakość. Wyroby marki Hilding to również staranność wykonania, a także różnorodność modeli, wzorów i kolorów, która pozwala urządzić sypialnię według indywidualnych preferencji i potrzeb.

Firma dba nie tylko o wygląd swoich wyrobów, ale również o ich funkcjonalność: dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym materace są higieniczne i proste w utrzymaniu. Hilding Anders doskonale rozumie, że czyste łóżko to zdrowy sen i komfortowy odpoczynek.

"Zapewniać światu dobry sen" - misja marki

Na jakość snu wpływa wiele czynników. Marka Hilding bierze je pod uwagę: łóżka i materace projektowane są w taki sposób, aby zapewniać jak najlepszą ergonomię czy właściwe ułożenie ciała i krzywizn kręgosłupa. Dzięki temu układ ruchu człowieka przyjmuje odpowiednią pozycję, co sprzyja jego regeneracji.

Bardzo ważny jest również mikroklimat panujący w sypialni, dlatego koncern, wytwarzając wszystkie modele materacy, wykorzystuje do tego celu materiały oddychające - odprowadzają wilgoć i przyczyniają się do właściwej cyrkulacji powietrza. Są prozdrowotne i antyalergiczne, czyli zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów, gwarantując niezakłócony sen nawet osobom uczulonym na drobnoustroje.

Marka Hilding to produkty odpowiednie do różnych potrzeb i dla każdej grupy wiekowej. Wśród nich znaleźć można np. piankowy materac 140x200 cm dla osoby dorosłej czy sprężynowy o właściwościach prozdrowotnych. Koncern dba również o prawidłowy sen dzieci, młodzieży i ludzi chorych, leżących.

Warto zaznaczyć, że podczas wytwarzania łóżek, materacy i pościeli nie są wykorzystywane toksyczne chemikalia i inne szkodliwe substancje, co zapewnia bezpieczny odpoczynek oraz ochronę środowiska.

Materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro