Reklama
Reklama

Tanie latanie w 2022 - na co zwrócić uwagę?

Okres pandemii koronawirusa spowodował kryzys na rynku turystycznym i przez to także lotniczym, a wiele osób zaczęło obawiać się, że możliwość taniego latania to już wyłącznie historia. Na szczęście, sytuacja powoli wraca do normy, a w ofercie większości przewoźników można znaleźć liczne okazje cenowe. Dotyczą one praktycznie wszystkich, nawet najdalszych kierunków. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej i spróbujmy odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania.

Obecnie na polskim rynku działa kilkuset przewoźników, którzy obsługują loty w każdym możliwym kierunku. Świat stoi więc otworem, ale dla wielu jedną z przeszkód są często zbyt drogie bilety lotnicze. Jak się jednak okazuje, dzięki kilku sprawdzonym sposobom można trafić na bardzo atrakcyjne okazje. Przed rozpoczęciem poszukiwań tanich biletów lotniczych warto dowiedzieć się, na co zwrócić szczególną uwagę.

Tanie latanie - czy to jeszcze możliwe?

Jeszcze kilka miesięcy temu, w dobie pandemii COVID-19 i związanych z nią obostrzeń, jednym z najczęściej poruszanych zagadnień dotyczących podróży lotniczych, było to, jak sytuacja ta wpłynie na ceny biletów lotniczych. Dziś wiemy już, że po długim przestoju, przewoźnicy robią wszystko, aby na powrót zachęcić do siebie podróżnych. Jednym ze sposobów jest właśnie oferowanie sporych rabatów jeśli chodzi o połączenia lotnicze i to zarówno pomiędzy krajami europejskimi, jak i podróżami za Ocean. Wybór lotów jest na tyle duży, że z pewnością każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom, jak i możliwościom finansowym. Promocje na bilety lotnicze to wbrew pozorom nie tylko domena tańszych linii, ale także droższych przewoźników, którzy zapewniają wysoki standard obsługi.

Jak szukać najtańszych połączeń lotniczych?

W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście sięgnięcie po narzędzia online, dzięki którym znalezienie tanich połączeń lotniczych jest prostsze, niż kiedykolwiek. Na uwagę zasługują między innymi wyszukiwarki lotów takie jak eSky.pl, gdzie w jednym miejscu można znaleźć oferty wszystkich przewoźników, z wyróżnieniem najlepszych okazji cenowych. Jeśli do tego dorzucimy opcję łatwej i szybkiej rezerwacji, gdzie formalności są ograniczone do niezbędnego minimum, możemy mówić o sporej wygodzie. Osobom, którym zależy na pełnej optymalizacji kosztów oraz czasu podróży warto polecić ponadto takie rozwiązanie jak MultiLine, czyli usługę rezerwacji lotów łączonych. Wszystko to przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu płatności za bilety. Przeszkodą nie jest tutaj nawet brak środków na koncie, ponieważ można skorzystać z mechanizmu odroczonej płatności lub rozłożyć ją na raty.

Gdzie polecieć w okazyjnej cenie - najpopularniejsze kierunki

Wśród kierunków, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych rodaków, można wymienić największe europejskie miasta, w tym Madryt, Paryż, Barcelonę, Brukselę, Berlin, Rzym, Ateny czy Oslo. Tanio polecimy też np. do Londynu, a szczegółowe informacje na temat najlepszych ofert znajdziemy na stronie https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/lon/londyn. Polacy bardzo chętnie wybierają także dalsze zakątki świata, w tym od lat jednym z takich miejsc jest Dubaj. Tanie loty w tym kierunku można znaleźć pod adresem: https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/dxb/dubaj. Nie warto zwlekać, tylko już dziś zaplanować podróż i zarezerwować lot w okazyjnej cenie. Tym bardziej, że nie trzeba już wchodzić na stronę każdego z przewoźników i samodzielnie porównywać poszczególnych ofert, ponieważ zrobi to za nas inteligentny system wyszukiwarki eSky.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
9.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro