Reklama
Reklama

Pożyczka na wakacje - czy to dobry pomysł?

Wakacje za granicą to długo wyczekiwany moment odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków. Dwutygodniowy wyjazd w rejony śródziemnomorskie lub zyskujące coraz większą popularność kierunki azjatyckie to nierzadko spełnienie marzeń wielu z nas. Niestety, pobyt w dobrej jakości hotelu z opcją all-Inclusive, przelotami i lokalnymi wycieczkami to stosunkowo spory wydatek. Aby nie obciążać domowego budżetu, warto rozważyć dodatkowe wsparcie. Jest nim na przykład pożyczka na wakacje.

Czy warto skorzystać z pożyczki na wakacje?

Planując zagraniczne wakacje, zastanawiamy się, jakie środki możesz przeznaczyć na

sfinansowanie wyjazdu. Czasami okazuje się, że od wymarzonego kierunku lub lepszego

standardu noclegowego dzieli nas niecałe kilkaset złotych. Istnieje również możliwość przedłużenia wyjazdu za granicę, rezerwując 10 lub 14 dni zamiast standardowego tygodnia. Tylko skąd wziąć na to pieniądze? Dobrym rozwiązaniem jest pożyczka w Wonga. Decyzję o przyznaniu pożyczki możemy otrzymać nawet w kilka minut. Ponadto w przypadku pożyczki na 48 miesięcy klienci mają możliwość skorzystania z benefitu "rata gratis".

Pożyczka na wakacje ma wiele korzyści!

Pożyczka na wakacje to rozwiązanie, które niesie ze sobą szereg korzyści. Najważniejsza z nich to brak uszczerbku na domowym budżecie i zachowanie płynności finansowej.

Nie musisz się obawiać, że dziś zapłacisz za wycieczkę, a jutro nie będziesz miał środków na nieprzewidziane wydatki.

Istotną kwestią jest rozbicie płatności na raty: trudno jest zapłacić jednorazowo 8000 złotych na wyjazd wakacyjny. Znacznie wygodniej jest wygospodarować i spłacić pożyczkę z ratą np. 300 złotych miesięcznie przez rok - wysokość raty zależy od kwoty i czasu pożyczki. Przede wszystkim czas procesowania wniosku jest znacznie krótszy, niż w przypadku kredytu w banku. Wysoka przyznawalność, minimum formalności oraz błyskawiczna wypłata środków to korzyści dla osób, które np. wybierają opcję wyjazdu last minute.

O czym trzeba pamiętać, biorąc pożyczkę na wakacje?

Pożyczka od Wonga nie ma żadnych ukrytych kosztów czy niestandardowych opłat - pieniądze pożyczane są na jasnych, przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Jeśli więc terminowo regulujemy zobowiązanie, nie będziemy narażeni na ewentualne dodatkowe koszty.

Decyzję pożyczkową uzyskujemy w błyskawicznym tempie - w przeciwieństwie do

banków. Część osób - szczególnie takich, które korzystają z dodatkowych środków po raz pierwszy - może stresować się koniecznością regularnej spłaty. Przez to podczas urlopu towarzyszyć im może myśl o tym, by nie zapomnieć o uregulowaniu zobowiązania. Na szczęście, Wonga przypomni o nadchodzącej płatności, a w razie potrzeby możemy skorzystać z 7 dni odroczenia spłaty raty, a także bezkosztowej, miesięcznej przerwie w spłacaniu. Nie trzeba obawiać się, że przeoczymy termin płatności - możemy cieszyć się swoim urlopem!

Odpoczywaj razem z Wonga

Wakacje za granicą to czas błogiego odpoczynku, który jednak w jakiś sposób należy sfinansować. Można zrobić to za pomocą własnych oszczędności - tylko co zrobić, jeśli od urlopu naszych marzeń dzieli nas dosłownie kilkaset złotych? Co jeśli po drodze pojawi się nieplanowany wydatek, na przykład naprawa samochodu?

Nie musimy wybierać pomiędzy wyjazdem a codziennymi wydatkami - możemy skorzystać z propozycji dodatkowej gotówki. Pożyczka na wakacje za granicą to rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się wymarzonym wypoczynkiem w atrakcyjnej cenie i wygodnej do spłaty formie. Warto więc rozważyć skorzystanie z takich środków, które w wielu przypadkach mogą się okazać nieocenioną pomocą!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
14.05 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro