Reklama
Reklama

Mała Liliana potrzebuje 1,5 mln złotych na operację serca

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

Trwa zbiórka.

Liliana Nowak z miejscowości Dakowy Mokre w gminie Opalenica urodziła się 6 lat temu. Zaledwie 3 dni po przyjściu na świat okazało się, że ma poważną wadę serca. - Zdiagnozowano duży ubytek w przegrodzie międzykomorowej oraz zwężenia tętnicy płucnej. Jako niemowlę, przeszła aż dwie operacje w ciągu dwóch dni! Kolejna, trzecia odbyła się dwa lata temu. Jej serduszko wciąż bije... Musimy wierzyć, że wytrzyma do następnej operacji - piszą rodzice.

Niestety, ale po ostatniej operacji pojawiło się wiele powikłań. W Polsce żaden ze specjalistów nie podjął się przeprowadzenia kolejnej operacji. Rodzicom udało się znaleźć klinikę w Genewie, która przyjmie dziewczynkę i przeprowadzi operację. Koszty są jednak ogromne. - Kosztorys operacji, leczenia i całościowej hospitalizacji oszacowano na ponad półtora miliona złotych. Ogromne pieniądze, które mogą zapewnić bezpieczne i spokojne życie naszej córeczki - a, których nie mamy. Błagamy każdego o wsparcie, wpłaty i udostępnienia!

Zbiórka trwa obecnie na portalu siepomaga.pl. Rozpoczęła się 11 maja i do tej pory uzbierano niespełna 230 tysięcy złotych. Do zebrania jest jeszcze około 1,35 mln złotych. Pomóc można TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna noc. Jest ostrzeżenie meteo!
11℃
4℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
20.15 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro