Reklama
Reklama

Świadkowie Jehowy wznowili publiczną działalność po pandemii. Znów można ich spotkać na ulicach

Świadczenie publiczne - Poznań, ul. Królowej Jadwigi | fot. JW.ORG

Po dwóch latach przerwy można ich spotkać na poznańskich ulicach.

Świadkowie Jehowy w ubiegłym tygodniu powrócili z wózkami wypełnionymi bezpłatnymi publikacjami na ulice. Można ich zauważyć nie tylko w Poznaniu, ale też w całej Polsce, a nawet na całym świecie. - Wznowienie publicznej działalności przez Świadków Jehowy ma charakter globalny - informują.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Publiczna działalność Świadków Jehowy została przerwana wiosną 2020 roku. Właśnie wtedy rozpoczęła się pandemia koronawirusa. - Świadkowie Jehowy z Poznania ponownie planują stanąć z wózkiem w wielu uczęszczanych punktach miasta. Oprócz tego lokalni przedstawiciele tego wyznania wznawiają bezpłatne, indywidualne kursy biblijne oraz odwiedziny u osób, które zaprosiły ich do swoich domów. To dokładnie dwa miesiące po tym, gdy Świadkowie ponownie zaczęli spotykać się w swoich miejscach spotkań zwanych Salami Królestwa - wyjaśnia Jerzy Rachut, lokalny rzecznik Świadków Jehowy.

Świadkowie Jehowy pojawiają się w rozpoznawalnych punktach miast i miasteczek od blisko 10 lat.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-2℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
13.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro