Reklama

W Poznaniu otwiera się kolejny Butik Cyrkularny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Butik Cyrkularny FB
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Butik Cyrkularny FB

Tym razem w Posnanii.

Po CH Avenida, w którym znajduje się pierwszy poznański Butik Cyrkularny, przyszedł czas na drugi lokal w naszym mieście. W sobotę, 25 czerwca, drugi sklep sieci otworzy się w CH Posnania. Butik Cyrkularny to pop-up store prowadzony przez Ubrania Do Oddania. Można w nim kupić odświeżone ubrania z drugiej ręki oraz oddać niepotrzebną odzież.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Sklep w CH Posnania znajdzie się na poziomie +1 i zajmie 110 metrów kwadratowych. - Co ważne, każdy kg to 1 zł dla wybranej fundacji lub organizacji. W zakupach będą pomagać stylistki, które chętnie doradzą, jak łączyć ubrania, a także jak o nie zadbać, by służyły nam jak najdłużej - informuje centrum handlowe. Z okazji otwarcia na 14.00 zaplanowano panel dyskusyjny z blogerką Livebetter, która edukuje swoich odbiorców, jak odpowiedzialnie podchodzić do kupowania ubrań.

Ubrania Do Oddania edukują Polaków w kwestii kupowania i wykorzystywania ubrań. Zachęcają do kupowania przedmiotów z drugiej ręki. Oddając UDO niepotrzebne ubrania czy buty możemy realnie wspierać organizacje charytatywne. Marka zebrała dotąd prawie 950 tysięcy złotych, które przekazano ponad 200 organizacjom.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
16.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro