Reklama
Reklama

W Poznaniu otwiera się kolejny Butik Cyrkularny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Butik Cyrkularny FB

Tym razem w Posnanii.

Po CH Avenida, w którym znajduje się pierwszy poznański Butik Cyrkularny, przyszedł czas na drugi lokal w naszym mieście. W sobotę, 25 czerwca, drugi sklep sieci otworzy się w CH Posnania. Butik Cyrkularny to pop-up store prowadzony przez Ubrania Do Oddania. Można w nim kupić odświeżone ubrania z drugiej ręki oraz oddać niepotrzebną odzież.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Sklep w CH Posnania znajdzie się na poziomie +1 i zajmie 110 metrów kwadratowych. - Co ważne, każdy kg to 1 zł dla wybranej fundacji lub organizacji. W zakupach będą pomagać stylistki, które chętnie doradzą, jak łączyć ubrania, a także jak o nie zadbać, by służyły nam jak najdłużej - informuje centrum handlowe. Z okazji otwarcia na 14.00 zaplanowano panel dyskusyjny z blogerką Livebetter, która edukuje swoich odbiorców, jak odpowiedzialnie podchodzić do kupowania ubrań.

Ubrania Do Oddania edukują Polaków w kwestii kupowania i wykorzystywania ubrań. Zachęcają do kupowania przedmiotów z drugiej ręki. Oddając UDO niepotrzebne ubrania czy buty możemy realnie wspierać organizacje charytatywne. Marka zebrała dotąd prawie 950 tysięcy złotych, które przekazano ponad 200 organizacjom.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro