Reklama
Reklama

Mieszkanie w Poznaniu? W najlepszej aranżacji i w najlepszej lokalizacji!

Poznań to jedno z najszybciej rozwijających się polskich miast. Powstają nowe inwestycje mieszkalne, jednak ich atrakcyjność nie zawsze idzie w parze z dogodną lokalizacją, co potrafi utrudnić codzienne funkcjonowanie. Masterm - doświadczony, poznański deweloper - komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców stawia na 1 miejscu, wybierając miejsca z infrastrukturą i ciekawym otoczeniem. Tak, jak w przypadku PIANO81 przy ulicy Jarochowskiego 81, gdzie kultura, rekreacja i zieleń łączą się ze sobą w finezyjną kompozycję.

Nowa inwestycja Masterm PIANO81 powstaje poza ścisłym centrum, a jednocześnie jest z nim świetnie skomunikowana. To miejsce z ciekawą historią, gwarantujące spokój, a kiedy trzeba - bliskość życia nocnego. Wszystko, co potrzebne do codziennego życia, jest tu na wyciągnięcie ręki. Świeże produkty od lokalnych dostawców znaleźć można na odrestaurowanym Rynku Łazarskim, ciekawe wydarzenia w historycznej Arenie, Parku Kasprowicza czy City Parku, a pyszny obiad - w jednej z licznych urokliwych knajpek, które coraz śmielej wkraczają w tę część Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie znaleźć można także sklepy, ośrodki zdrowia, miejsca rekreacji, szkoły czy przedszkola, a bliskość autostrady A2 daje ogromne możliwości mniejszych lub większych podróży poza miasto na łono natury.

Tylko 31 mieszkań w butikowym stylu

Przyjazne otoczenie inwestycji idzie w parze z kameralnością samego budynku. PIANO81 daleko do tak często spotykanych dużych budynków mieszkalnych dla setek rodzin. W 7-piętrowym obiekcie o stylowej monochromatycznej fasadzie znajdzie się jedynie 31 wyjątkowych mieszkań o różnych metrażach - od kompaktowych lokali 34 m2, aż po zlokalizowane na ostatnim piętrze 4-pokojowe apartamenty z urokliwymi antresolami i przestronnymi tarasami z widokiem na okolicę. Wykończone z dbałością o każdy detal mieszkania to świetny wybór dla rodziny lub pomysł na bezpieczną inwestycję czy lokatę kapitału.

Masterm Investment słynie nie tylko z solidności, wyjątkowego gustu architektonicznego czy szacunku do miejskiej zieleni, lecz także z kompleksowego wsparcia w zakupie i kredytowaniu mieszkania. Po zakończeniu budowy przejmuje na siebie dalszą administrację budynkiem. Poznański deweloper postawił sobie za cel budować nie tylko mieszkania, lecz poczucie bezpieczeństwa, którego wszyscy tak potrzebujemy.

Więcej o inwestycjach przeczytasz na www.masterm.pl.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Piątkowska 163, Jet Office
+48 516 140 159
mail; [email protected]
www: https://piano81.masterm.pl/#

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
18.15 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro