Reklama
Reklama

Seria nocnych kradzieży na Winogradach. Zniknęły spryskiwacze reflektorów w wielu autach

fot. Czytelnik

O sytuacji poinformowała nas Czytelniczka.

- W nocy z 22 na 23 czerwca na os. Zwycięstwa oraz os. Przyjaźni ktoś ukradł z samochodów spryskiwacze reflektorów. Niestety, mojego narzeczonego też to spotkało - napisała do nas Czytelniczka.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Mieszkańcy z okolic tych dwóch osiedli wymieniali w mediach społecznościowych elementy, które zostały im skradzione. Złodzieje zabrali nawet znaczki firmowe z kołpaków, ale ich głównym łupem stały się reflektory lub ich spryskiwacze. Właściciele pojazdów byli w szoku, gdy rano zastali oszpecone samochody.

- Nam uszkodził ktoś auto na os. Zwycięstwa i zwiał. Sprawą zajęła się policja. Monitoring jest zabezpieczony - pisała w mediach społecznościowych poszkodowana właścicielka jednego z pojazdów na osiedlowym parkingu.

Z kolei inny mieszkaniec os. Zwycięstwa zaapelował w mediach społecznościowych do ludzi, którzy być może byli świadkami kradzieży - Szukam świadków, lub też może samego sprawcy! Wczoraj 22 czerwca w godzinach wieczorno-nocnych na osiedlu Zwycięstwa na parkingu przy KFC ktoś ukradł mi spryskiwacze reflektorów wraz z zaślepkami. Dzisiaj wieczorem sprawę zgłaszam policji.

Świadkowie zdarzenia lub osoby, które mają informację na temat masowych kradzieży proszeni są o kontakt z miejscową policją.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro