Reklama
Reklama

BMW skosiło latarnię, 12 słupków i zatrzymało się na barierze ulicy Głogowskiej. U kierowcy znaleziono biały proszek

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło około 1.30 w nocy.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - W nocy o 1:21 na ul. Głogowskiej za ul. Rawicką w kierunku centrum dał się słyszeć pisk hamowania i huk kilku uderzeń. Kierowca samochodu osobowego marki BMW skosił latarnię, słupki i zatrzymał się na barierze energochłonnej. Świadkowie wypadku wezwali pomoc. Sprawca nie wychodził z auta. Policja prowadziła działania do godz 4:30. Technik kryminalistyki zabezpieczał ślady odcisków palców na pojeździe - napisał.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze byli na miejscu tego zdarzenia. - Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Skosił autem latarnię, 12 słupków i zatrzymał się na barierze energochłonnej. Nic mu się nie stało, podróżował sam - mówi. - Kontakt z nim był utrudniony, mówił bardzo chaotycznie, dlatego sprawdzono jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Pobrano więc krew do dalszych badań - dodaje.

Dodatkowo przy 22-letnim kierowcy znaleziono woreczek strunowy z białym proszkiem. - Został on zabezpieczony do badań. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Po otrzymaniu wyników badań proszku okaże się, czy nie spotkają go dalsze konsekwencje - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro