Reklama
Reklama

Design i perfekcyjna lokalizacja - w samym sercu Jeżyc!

Jeżyce to jedna z najmodniejszych dzielnic Poznania, która wielu przypomina tętniący życiem berliński Kreuzberg. I słusznie! Znajdziesz tu tradycyjny ryneczek, ekologiczną żywność, przeróżnych rzemieślników, stare studyjne kino i teatr, nowoczesne biura, sklepy i restauracje z kuchniami świata. A na głównej ulicy Dąbrowskiego, pod numerem 58, w samym sercu dzielnicy, powstaje najnowsza inwestycja Masterm.

Kolejna inwestycja doświadczonego dewelopera została zaprojektowana i wkomponowana w historyczną zabudowę z niezwykłym znawstwem i smakiem. Fasada od strony Dąbrowskiego wydaje się dość niepozorna, dlatego zaskakuje fakt, że budynek skrywa aż 133 mieszkania. Jak to możliwe? Większość budynku ukryto w głębi działki, z dala od wzroku przechodniów i ulicznego zgiełku. Oprócz stylowego dziedzińca, przewidziano tu mnóstwo roślin, w tym drzew, zielone patio i przestronne tarasy, z których można podziwiać widok na historyczną panoramę Jeżyc i Poznania.

Lokalizacja na piątkę... i ósemkę

Dąbrowskiego 58 to adres niemal idealny. W odległości spaceru lub krótkiej przejażdżki rowerem znajdziemy sklepy i restauracje, miejsca idealne na kulturalny wieczór, a także biura i uczelnie, które umożliwią prace oraz naukę. Sprawną komunikacją miejską można szybko dostać się do ścisłego centrum czy nad podmiejskie jeziora. Deweloper zadbał o ekologię i wygodę mieszkańców, oferując podziemny parking z dwiema nowoczesnymi stacjami do ładowania samochodów elektrycznych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i sposób na spędzanie wolnego czasu dokładnie tak, jak chce.

Masterm Investment to już w Poznaniu marka, doceniana przez kolejne pokolenie za solidność, architektoniczny gust i szacunek do zieleni. Eksperci poznańskiego dewelopera pomagają w zakupie i kredytowaniu mieszkania, w jego wykończeniu, a po zakończeniu budowy administrują swoimi budynkami. Masterm wychodzi z założenia, że trzeba budować dużo więcej niż mieszkania, ale także tak potrzebne na co dzień poczucie bezpieczeństwa.

Jeżyckie mieszkania Masterm sprzedają się świetnie. W puli została już mniej niż połowa mieszkań o różnych metrażach i do niemalże dowolnej aranżacji. Wszystkich, którzy szukają bezpiecznej inwestycji na przyszłość i lokaty kapitału, a także wygody i zieleni w sercu miasta, zapraszamy do odwiedzenia strony: www.dabrowskiego58.pl

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Piątkowska 163, Jet Office
+48 516 140 159
mail; [email protected]
https://dabrowskiego.masterm.pl/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro