Reklama
Reklama

ZKZL organizuje kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. "Najmniejszy ma 14 metrów"

fot. ZKZL
fot. ZKZL

Do wylicytowania będzie 15 lokali użytkowych w różnych lokalizacjach.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych po raz kolejny organizuje aukcję najmu lokali użytkowych Poprzednie aukcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego spółka, jeszcze przed wakacjami, postanowiła przekazać kolejne lokale do licytacji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Przedmiotem aukcji najmu, która rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12:00, będzie 15 lokali użytkowych. Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach lokale będą mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 14 metrów kwadratowych, a największy aż 173 metry kwadratowe - informuje Łukasz Kubiak z ZKZL. Szeroka oferta jest ułatwieniem dla przedsiębiorców, którzy będą mogli dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak również pod kątem swoich możliwości finansowych. ZKZL zadbał o atrakcyjne lokalizacje. Podczas czerwcowej aukcji najemcy będą mogli ubiegać się o lokale mieszczące się między innymi przy ul. Woźnej, ul. Wielkiej, ul. Grochowskiej czy Placu Wielkopolskim - dodaje.

Aukcja rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 29 czerwca 2022 r.

Co ważne wszystkie lokale można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro