Reklama
Reklama

Chcesz ratować oszczędności? Zainwestuj w gotową nieruchomość w Poznaniu!

W sytuacji nisko oprocentowanych lokat w bankach i rosnącej inflacji zakup inwestycyjny nieruchomości umożliwia zachować wartość pieniądza, a dodatkowo uzyskać źródło dodatkowych dochodów. Gotowe lokale, jakie są dostępne w ramach projektu Studzienna 7, dają taką możliwość. Budowa jest zakończona, a klucze można odebrać "od ręki".

Powstał pięciokondygnacyjny budynek z 22 lokalami apartamentowymi i mieszkaniami oddanymi w standardzie deweloperskim. Lokale apartamentowe to kawalerki, lokale dwupokojowe z aneksem kuchennym oraz lokale dwupoziomowe wszystkie z balkonami . W cenie jest zawarte 23 % podatku vat. Ceny rozpoczynają się od 8.700 zł brutto za mkw. Kupując lokal z 23 podatkiem Vat możemy odliczyć podatek Vat z podatku Vat należnego wpłacanego do US, jest to świetna propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. - Lokalizacja inwestycji w bliskiej odległości od centrum miasta oraz zróżnicowane powierzchnie pozycjonują projekt jako doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów - mówi Michał Wawrzyniak z biura sprzedaży.

Inwestycja mieści się przy ulicy Studziennej na poznańskich Zawadach. Rondo Śródka to jedynie kilka minut jazdy samochodem. Sprawnie funkcjonuje także komunikacja miejska. W odległości 150 metrów od budynku znajduje się przystanek obsługujący 7 linii autobusowych. W okolicy znajdują się również przedszkola, sklepy i liczne punkty usługowe i handlowe. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularna Wartostrada. Położenie inwestycji pozwala na swobodny dostęp do wszelkich wydarzeń kulturalno -rozrywkowych na terenie pobliskiej Śródki i Ostrowa Tumskiego. Niedaleko znajduję się także popularny kompleks rekreacyjny Malta

Studzienna 7
Biuro sprzedaży
ul. Główna 39
61-007 Poznań
+48 724 555 505
[email protected]
www.studzienna7.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro