Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek na Krzywoustego: przesłuchano rodziców 16-latka

fot. KM PSP Poznań

Do tragicznego zdarzenia doszło 14 czerwca.

Do sprawy wraca dziś "Głos Wielkopolski". Jak ustalili dziennikarze są już znane wyniki sekcji zwłok dwóch kierowców. Prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu przekazał, że "wyniki sekcji zwłok wskazują na typowe dla ofiar wypadku obrażenia wielonarządowe". Sprawdzamy również, czy panowie byli pod wpływem narkotyków lub alkoholu - dodał.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Prokurator przyznał też, że rodzice 16-latka zostali już przesłuchani. Nie chciał mówić o szczegółach, dodał, że są w złym stanie psychicznym.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło, 14 czerwca około 3.30 na ulicy Krzywoustego, na wysokości stacji Orlen, na jezdni w kierunku centrum Poznania. Z ustaleń policji wynika, że kierowca audi A6 jadąc około 220 km/h wjechał w tył taksówki stojącej z włączonymi światłami awaryjnymi w zatoczce przy trasie. Kierowcy zginęli na miejscu, a utrudnienia trwały kilka godzin.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro