Reklama
Reklama

Jeremy Clarkson w nietypowym aucie na poznańskich ulicach!

fot. Jakub

Ekipa The Grand Tour pojawiła sie w Poznaniu

O swoich obserwacjach informują nas Czytelnicy. Jeremy Clarkson w Poznaniu na ul. Lutyckiej - pisze jeden z nich, dodając że zauważył nietypowe auto, które jest wykorzystywane w kolejnym odcinku znanego programu. W Poznaniu wczoraj pojawiła się ekipa THE GRAND TOUR - ekipa filmowa wraz z Clarksonem, Mayem i Hammondem. Dziś już zbierają się z hotelu. Przyjechali z Gdańska, gdzie kręcili program, spali w hotelu na Podolanach - pisze kolejna osoba.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Już nie jest tajemnicą, że troje legendarnych brytyjskich prezenterów samochodowych zawitało do Polski. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May widziani byli na ulicach Trójmiasta w towarzystwie trzech bardzo nietypowych aut. Tam miał powstawać nowy odcinek programu The Grand Tour. Obecność prezenterów w Polsce jest szeroko komentowana, po tym jak internauci na ulicach Gdańska i Gdyni namierzyli kawalkadę nietypowych pojazdów. "Jeremy Clarkson poruszał się czymś wyglądającym na pierwszy rzut oka, jak skonstruowana w szopie limuzyna ślubna, ale w rzeczywistości była to Mitsuoka Le-Seyde zbudowana przez Japończyków na bazie Nissana Silvii S13. Richard Hammond wsiadł zaś do amerykańskiej hybrydy pikapa z roadsterem (Chevrolet SSR), a James May do "mydelniczki na kołach" (Crosley Convertible)" - czytamy na portalu auto-swiat.pl

W mediach pojawiły się też nieoficjalne doniesienia, że ekipa programu pojawi się też w innych polskich miastach. Ma to być między innymi właśnie Poznań (według niepotwierdzonych informacji pojawią się na Torze Poznań), Żagań, Świebodzin, czy Pustynia Błędowska. Oficjalnego potwierdzenia na razie nie mamy.

Oczywiście wszystkich naszych czujnych Czytelników, którzy nietypowe auta zauważą na poznańskich ulicach zachęcamy do kontaktu: [email protected], MMS/SMS: 537 133 133 oraz bezpośrednio przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro