Reklama
Reklama

Pościg za kradzionym Maserati na S5. Kierowca porzucił auto i zniknął

fot. KPP Gniezno

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek. Gnieźnieńscy policjanci otrzymali informację od policji niemieckiej o poruszającym się po polskich drogach samochodzie marki Maserati, które skradzione zostało w Holandii.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Auto warte kilkaset tysięcy złotych w okolicach węzła Gniezno Południe na drodze S5 wypatrzyli gnieźnieńscy policjanci patrolowi, a następnie ruchu drogowego. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych ruszyli za nim w pościg - relacjonują funkcjonariusze. Kierowca maserati podjął ucieczkę kierując się na Łabiszynek, Biskupice, Rogowo a następnie Żnin, gdzie porzucił auto. Dalsze czynności w tej sprawie wykonywali policjanci komendy w Żninie - dodają.

Kierowca po porzuceniu auta uciekł. Gromadzimy w tej sprawie materiał dowodowy, a materiał, który zbierzemy zostanie przekazany do biura międzynarodowej współpracy policji - powiedziała w rozmowie z portalem gniezno.naszemiato.pl Wioletta Burzych, oficer prasowy KPP w Żninie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
6.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro