Reklama
Reklama

Wywołaj swoje wspomnienia w Foto Express - odbitki już od 34 gr za sztukę! Zdjęcia do dokumentów w promocyjnych cenach!

W samym centrum Poznania - nieopodal zrewitalizowanej ul. Św. Marcin, znajduje się zakład fotograficzny z czterdziestoletnią tradycją i doświadczeniem. To tu materializują się wspomnienia, które trafiają do rodzinnych albumów i nie tylko.

Foto Express to zakład fotograficzny w Poznaniu, który od 1972 roku pomaga swoim Klientom utrwalić ważne momenty ich życia. Firmę tworzą wykształceni w dziedzinie fotografii specjaliści, którzy od lat kierują się w swojej pracy pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Stali klienci Foto Express cenią zakład za szybkość działania, wysoką jakość zdjęć, przystępną cenę oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Foto Express oferuje:
- wykonanie zdjęć reklamowych, ślubnych, plenerowych, paszportowych, dowodowych, legitymacyjnych,
- wykonanie zdjęć wizowych metodą cyfrową z komputerowym retuszem,
- obróbkę zdjęć w systemie analogowym oraz cyfrowym,
- tablo dla szkół oraz uczelni wyższych,
- skanowanie zdjęć, filmów, slajdów oraz ich zapis na płytach CD,
- pełną obsługę fotograficzną i videofilmową dużych imprez zorganizowanych,
- reprodukcję (również starych zdjęć) z możliwością poprawy jakości,
- kalendarze z własnymi zdjęciami.

Zakład fotograficzny Foto Express prowadzi również działalność przez stronę internetową. Usługi serwisu www.foto-express.com.pl polegają na przyjmowaniu od użytkowników za pośrednictwem serwisu internetowego graficznych plików zdjęciowych oraz na przesyłaniu ich na adres firmy na nośnikach (CD, DVD, pendrive, karty pamięci) w celu wywołania zdjęć i odesłaniu ich za pośrednictwem poczty lub kuriera.

Uwaga ! Nowość ! istnieje możliwość przesyłania zdjęć bezpośrednio ze smartfona, komputera, tabletu - nie musisz nic instalować.

Wejdź i wgraj: https://snaplab.com/lab/Foto-Poznan

Fotografowie zachęcają również do osobistego składania zamówień w siedzibie Foto Express przy ul. Garncarskiej 10 w Poznaniu. Na miejscu każdy może skorzystać z fachowego i bezpłatnego doradztwa z dziedziny fotografii.

Obecnie trwa promocja zdjęć dyplomowych, do dowodu, paszportu oraz wizy - cena za 8 sztuk to tylko 30 zł.! Dodatkowo przynosząc lub przesyłając zdjęcia powyżej 100 sztuk, zapłacimy jedynie 34 groszy za sztukę.

Więcej informacji:
FOTO EXPRESS
ul. Garncarska 10
61-817 Poznań
tel. (61) 8-516-550
kom. 501 483 611
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku - 10:00-18:00

www.foto-express.com.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
16.46 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro